PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 676
ocen
7,6 10 1 26676
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

w tv wreszcie, ostatnio jakoś tvp coraz lepsze filmy nadaje i siega po coraz starsze klasyki ;]

kasiaqcz6

No tak masz racje. Rozbraja mnie tylko ta godzina!!! Mnie ona osobiście nie przeszkadza, ale sa ludzie co pracuja lub chca byc wyspani do szkoly i nie sa w stanie poznac tak rewelacyjnych filmow. No, ale przeciez dla tv jak narazie najwazniejesze sa seriale X(

ocenił(a) film na 9
kasiaqcz6

Już dziś!!! Napewno będę oglądał.

ocenił(a) film na 9
kasiaqcz6

Już dziś!!! Napewno będę oglądał.

ocenił(a) film na 9
kasiaqcz6

I dobrze ze tak pozno, tak obejrzal by jakis gowniarz ktory go nie zrozumie i zaraz bedzie jakies glupoty pisal, a tak zachowa swoja zasluzona wysoka pozycje.

ocenił(a) film na 9
Pucin

Dokładnie. Ja kiedy ten film oglądałem ostatni raz, byłem jeszcze za mały, by go zrozumieć. Ale pamiętam że mimo mojego wieku wpłynął na mnie pozytywnie i teraz doczekać się nie mogę. Może 10 lat minęło a ja dalej mam przed oczami końcówkę filmu, kiedy Ptasiek skacze z dachu na... drugi dach. Mam nadzieję że nie będę rozczarowany.

bakcyl_2

dla mnie jednak godzina, o której będzie pokazany w tv stanowi problem i musze jutro wcześnie wstać, bynajmniej nie z powodu szkoły.. :( jednak poważnie rozważam możliwość wypicia sporej ilości mocnej kawy i obejrzenia Ptaśka.. po przeczytaniu ksiązki zależało mi, żeby zobaczyć jak Parker poradził sobie z ekranizacją, mam dylemat...

Pucin

Do Maniur21-Nie tylko gówniarze śpią w nocy.

ocenił(a) film na 9
galilae

no to biore się do oglądania. pamientam jak pare lat temu leciał w tv i ja chyba nie oglądałam, ale weszłam do pokoju na końcówke i normalnie tak utkwiła mi w pamięci.... :) ostatnio sobie przypomniałam o tym filmie i zaczełam sie wypytywać rodziny jak sie nazywał. i tu taka niespodzianka - w środe leci :D:D no bo tak szukałam tego filmu że jak leciał 'lot nad kukułczym gniazdem' to oglądałam bo byłam przekonana że to 'ptasiek'. heh mam nadzieje że ktoś mnie zrozumiał. trochę późno więc nie za bardzo kojarze :). cii... film się zaczyna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones